İki Haftalık Lensler

En çok tercih edilen İki Haftalık Lens ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İki Haftalık Lensler

Günümüzün  teknolojisi   sayesinde  oluşan çeşitlilik  lenslerde de etkisini sürdürmekte olup istediğiniz süre uzunluğuna sahip ürünlere erişmek kolay hale geldi. Üstelik lens markası seçimi için doktor onayı gerekse de lens  zaman kullanımı seçimi tamamen kişiye özgüdür.

İki  haftalık  lensler,  başlığının altını doldurmamızın sebebi  aylık ve günlük lensler kategorileri içerisine girmemektedir.

İkisi arasındaki uç noktalara yeni  bir pencereden  bakma olasılığı sağlar.

Aylık olarak lens değişimi zaman aralığı fazla gelen kullanıcılar, günlük lensin cebe olan maliyetinin fazlalığı sebebine ek olarak  aylıklara göre daha hijyenik kullanıma sahip olmak isteyenler  için;  günlük lens kullanımının oluşturacağı atıkları önleyen çevreye duyarlı kişilerin, kullanmayı tercih ettiği lens kullanım zaman aralığı olarak görülmektedir.

Her lens seçiminin kendine has avantajları ve dezavantajları  olmakla birlikte seçimi kişinin kendi istediği hizmete göre değişmektedir.

İki haftalık lens kullanımı kişiye ıslanabilir, pürüzsüz  yüzey ve orta düzey  yumuşaklıkla  kullanım kolaylığı sağlar. Lensi yeni kullanmaya başlayan kişilerin alışma dönemi  için en iyi tercih olarak görülmektedir. Ve kişi gözü için en olması gereken şeyi  kendisi  bilir ve kendi konforunu seçer, böylelikle olası göz rahatsızlıklarının önüne %99 geçer.

Umarız iki haftalık lens kullanımı hakkında yeterli  bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmuşuzdur.

Aylık ve günlük lens kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak için lensoptikal.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.    Keyifli alış verişler dileriz.

Aşağıdaki Uygulamayı İndirerek İndirimli Lens Siparişlerini Verebilirsiniz!

apple
lensoptikal google play
app huawei
[/section]